TRENING INDYWIDUALNY 

Jeżeli nie możesz wygospodarować czasu na jeden z naszych turnusów, a mieszkasz w Poznaniu lub okolicy, proponujemy CI indywidualne treningi z Trenerem Personalnym.

 

Bootcamp odchudzający

Trening indywidualny

Umów się na darmowe konsultacje

Każdego dnia oferujemy naszym gościom 4 – 5 treninów, które będą się odbywały w plenerze, niezależnie od pogody. W sumie niemal do 6,5  godzin aktywności  dziennie!

Umów się na darmową konsultację, gdzie przedstawisz trenerowi  swoje cele. Może to być utrata wagi, zbudowanie masy mięśniowej, czy powrót do sprawności po długim okresie bezruchu.

Wspólnie ustalimy spersonalizowany pod Ciebie plan, który pozwoli Ci osiągnąć wyznaczony cel. Podczas tego pierwszego spotkania zostanie przeprowadzona analiza składu Twojego ciała, Ty udzielisz nam informacji o tym jak jesz, jak śpisz, jak wygląda Twój styl życia i doświadczenia treningowe. Ustalimy harmonogram treningów.

1/

Obieramy cel …

Na początku podczas rozmowy ustalamy następujące informacje: jak jesz, jak śpisz, jakie masz doświadczenie treningowe i styl życia. Na podstawie tego określamy realne i mierzalne cele. Może to być utrata wagi, zbudowanie masy mięśniowej, przebiegnięcie maratonu czy np. powrót do sprawności po latach bezruchu. Układam spersonalizowany pod Ciebie plan, który pozwoli Ci te cele osiągnąć.

 

2/

i dążymy do realizacji !

Stałe raportowanie postępów, nagrywanie filmików z ćwiczeń pozwala mi ocenić Twoją technikę oraz to czy idziemy w dobrą stronę. Jesteśmy w ciągłym kontakcie co sprawia, że nie pozwalam o sobie zapomnieć i tym samym ograniczamy słabsze chwile do niezbędnego minimum. Wszystko ustawiamy pod Ciebie, ćwiczyć możemy w domu, siłowni czy terenie. Jedyne czego potrzeba to Twoich chęci i motywacji do osiągniecia

Bootcamp odchudzający

Umów się

509 951 875 

biuro@od-nova.com

Spotkamy się w Luboniu, ul. Stefana Okrzei 43. To tylko 3 minuty drogi od zjazdu z autostrady A2

Gwarantujemy duże urozmaicenie treningów, stałą korektę wykonania poszczególnych elementów ćwiczeń, dzięki czemu każdy trening będzie maksymalnie efektywny i bezpieczny. Z Twojej strony potrzebne są chęć i motywacja, która cały czas będzie przez Trenera wzmacniana.

Czas spotkania (bezpłatne) – minimum 1h

Czas trwania treningów: od 60 do 75 minut

 

1 trening

150 zł

 

4 treningi

550 zł

Pakiet

8 treningów

900 zł

Pakiet

12 treningów

1200 zł

Pakiet

© 2021 • Made by: Owi up