Bootcamp odchudzający

Jesteśmy pasjonatami

Popraw jakość swojego życia w tydzień!

Cały zespół Od_Nova to prawdziwi pasjonaci sportu i zdrowego odżywiania. Trenerzy i zawodnicy różnych dyscyplin (m.in. fitness, piłki nożnej, judo), a także fizjoterapeuta, dietetyk i psychodietetyk z wieloletnim stażem.

Nasze osobiste doświadczenia związane z dbaniem o sylwetkę i zdrowie, ale także wynikające z własnych historii w tym przebytych ciężkich chorób i urazów, po których długo wracaliśmy do formy zachęciły nas do stworzenia miejsca, w którym będziemy mogli pomagać innym. Dzieląc się naszą wiedzą i umiejętnościami sprawiać, że szybciej odzyskają sprawność, radość z życia i wiarę w siebie. Albo po prostu poprawią swoje wyniki. Zaczną żyć Od_Nova.

Ewa Budnik Anna Janiszewska 

Właścicielki

Bootcamp odchudzający

Witaj w od_NOVIE!

Popraw jakość swojego życia w tydzień!

Zaledwie 7 dni wystarczy, by Twoje życie zaczęło się zmieniać na lepsze. Niezależnie, jaka jest Twoja motywacja – chcesz powrócić do formy po przechorowaniu COVID19, choroby onkologicznej lub chcesz schudnąć lub  przybrać na wadze, czy oczyścić umysł i zyskać energię. Wzmocnić ciało po przebytej chorobie, czy też po prostu porządnie naładować się pozytywną energią. My Ci w tym skutecznie pomożemy.

Od Nova to jedyne takie miejsce w Wielkopolsce i jedno z niewielu w całej Polsce. Organizowane przez nas Boot Camp to turnusy kondycyjne, rehabilitacyjne i odchudzające oraz pozwalające rozpocząć budowę pięknej sylwetki i powrót do formy.

Dla osób dorosłych niezależnie od wieku ani od aktualnej kondycji.  Inspirowane, uprawianym na świeżym powietrzu, treningiem amerykańskich rekrutów. Boot Camp to obóz kondycyjny, dzięki któremu wysmuklisz sylwetkę (w ciągu dnia ćwiczeń możesz spalić dodatkowo nawet 2500 kcal!), wzmocnisz mięśnie całego ciała, poprawisz kondycję  i ogólną sprawność fizyczną organizmu.  Do tego zwiększysz elastyczność mięśni i stawów, a także poprawisz koordynację ruchową.

TRENING | FORMA | DIETA | RELAKS

 6 dni ćwiczeń w Boot Camp od_NOVA wraz z racjonalnym żywieniem przynosi efekty jak 3 miesiące codziennej umiarkowanej aktywności fizycznej!

 

Pamiętej:

Ty decydujesz!

A najważniejsze w tym wszystkim jest, że to Ty decydujesz, jaki efekt chcesz osiągnąć. Od Ciebie zależy intensywność i ilość ćwiczeń. Lubisz dać sobie ostro w kość? Doskonale! Zapewnimy Ci trening, podczas którego pot będzie z Ciebie płynął ciurkiem. Wolisz się przesadnie nie przemęczać? Nie ma sprawy! Mamy dla Ciebie zaprawę w łagodniejszej formie.

Wszystko odbywa się w przyjacielskiej atmosferze. Gdzie rywalizujesz wyłącznie sam ze sobą, a nie z innymi uczestnikami obozu. Co więcej – obecność grupy ma zwykle wpływ wspierający, ponieważ wiesz, że jej uczestnicy zmagają się ze swoimi ograniczeniami tak samo jak Ty.

To co? Zaczynamy?

4 dni

1260 zł

Środa – Sobota

Plan pobytu

7 dni

2060 zł

Niedziela – Sobota

Plan pobytu
Zobacz:

Gdzie będziesz wracał do formy!

Popraw jakość swojego życia w tydzień!

Nasza siedziba mieści się w urokliwej, świeżo wyremontowanej willi, leżącej w spokojnej okolicy starego Lubonia (tuż obok Poznania), na zacisznej, wypełnionej starodrzewiem działce o powierzchni 5000 m2. Panują tu cisza i spokój. Króluje zieleń. Lokalizacja działki zapewnia intymność i prywatność ćwiczącym. 

Galeria

© 2021 • Made by: Owi up