od_NOVA

Wiele razy zaczynaliśmy od nowa

Po urazach, po chorobach, po letargu. Po prywatnych potknięciach, po trudnych doświadczeniach, po życiowych zmianach. Wiele razy – fizycznie i psychicznie – czuliśmy, że musimy wrócić. Wrócić do siebie, do aktywności, do zdrowego odżywiania. I to nie dlatego, że tak modnie i ładnie, że ubrania lepiej leżą i w rozmiarze 36 nam do twarzy – ale dlatego, że kiedy dbamy o siebie, kiedy mamy dla siebie czas, czujemy, że jesteśmy na dobrym torze, że idziemy w dobrym kierunku. Reszta – wybuch endorfin, zastrzyk energii płynący z odpowiedniej diety, radość z osiąganych celów – przychodzi zaraz później. I razem tworzy magiczny koktajl, mieszankę, która potrafi zmienić życie.

I to ją właśnie chcemy Ci pokazać!

Od_nova tworzą ludzie. Przyjeżdżają do nas mężczyźni i kobiety z całej Polski, w różnym wieku i na różnym etapie zaawansowania: od osób całkowicie początkujących, po zawodowych sportowców. I to, co jest u nas fajne, czym możemy się pochwalić, to z pewnością to, że każdy u nas czuje się dobrze, każdy otrzymuje plan, dostosowany w 100% pod siebie. I każdy, niezależnie od poziomu, może osiągnąć satysfakcjonujący wynik.

Z nami zaczniesz od nowa!

Ewa Budnik Anna Janiszewska 

Właścicielki

Od Nova to jedyne takie miejsce w Wielkopolsce i jedno z niewielu w całej Polsce. Organizowane przez nas Boot Camp to turnusy kondycyjne, rehabilitacyjne i odchudzające oraz pozwalające rozpocząć budowę pięknej sylwetki i powrót do formy.

Dla osób dorosłych niezależnie od wieku ani od aktualnej kondycji.  Inspirowane, uprawianym na świeżym powietrzu, treningiem amerykańskich rekrutów. Boot Camp to obóz kondycyjny, dzięki któremu wysmuklisz sylwetkę (w ciągu dnia ćwiczeń możesz spalić dodatkowo nawet 2500 kcal!), wzmocnisz mięśnie całego ciała, poprawisz kondycję  i ogólną sprawność fizyczną organizmu.  Do tego zwiększysz elastyczność mięśni i stawów, a także poprawisz koordynację ruchową.

TRENING | DIETA | RELAKS

6 dni u nas = 3 miesiące codziennej umiarkowanej kondycji fizycznej.
Zacznij z nami, a osiągniesz wymarzone efekty w mniej niż tydzień. Potem będzie już z górki!

7 dni

2060 zł

Niedziela – Sobota

Plan pobytu
Zobacz:

Gdzie będziesz wracał do formy!

Popraw jakość swojego życia w tydzień!

Nasza siedziba mieści się w urokliwej, świeżo wyremontowanej willi, leżącej w spokojnej okolicy starego Lubonia (tuż obok Poznania), na zacisznej, wypełnionej starodrzewiem działce o powierzchni 5000 m2. Panują tu cisza i spokój. Króluje zieleń. Lokalizacja działki zapewnia intymność i prywatność ćwiczącym. 

Galeria

© 2023 • Made by: Owi up