Zobacz:

Villa od_NOVA

Nasza siedziba mieści się w urokliwej, świeżo wyremontowanej willi, leżącej w spokojnej okolicy starego Lubonia (tuż obok Poznania), na zacisznej, wypełnionej starodrzewiem działce o powierzchni 5000 m2. Zaledwie 10 minut od willi znajdują się rozległe i malownicze Łęgi Nadwarciańskie, Lasek Dębiński oraz hektary obszarów leśnych Wielkopolskiego Parku Narodowego, gdzie odbywać się będzie większa część treningów.

Zobacz:

Treningi

Każdego dnia oferujemy naszym gościom 3-4 treningi, które będą się odbywały w plenerze, niezależnie od pogody. W sumie niemal do 6,5  godzin aktywności  dziennie! 

Zobacz:

Teren

Jesteśmy przygotowani  na wszelkie okoliczności, i niespodzianki pogodowe dlatego na naszym terenie przygotowaliśmy dużą, całoroczną altanę  ze specjalną podłogą do ćwiczeń. W przypadku wyjątkowo niekorzystnej aury lub na wieczorny trening możemy wykorzystać także naszą przestronną salę wewnątrz budynku.

Opinie

Zobacz co o nas mówią!

I ja tam byłam, świetnie się bawiłam, trochę napociłam i ciałka zgubiłam 😉 Polecam 😍 Super treningi 💪, super jedzonko 🥗 i rodzinna atmosfera 🤗

Beata Wasyl

Uczestniczka

Dostałyśmy wycisk, ale mnie ćwiczenia i dieta zainspirowały do pracy nad własnym ciałem. 😁😁 

Małgorzata Z.

Uczestniczka

Właścicielki to wspaniałe osoby, które z pasja stworzyły Od_Nova ! Byłam przy początkach realizacji i widzę, że to będzie wspaniałe miejsce dla osób chcących coś zmienić !:) Polecam, miejsce i atmosfera cudna.

Ewelina Popielarz

Developer, Uber

7 dni

2100 zł

Niedziela – Sobota

Plan pobytu

© 2023 • Made by: Owi up