Dzień w Od_nova
Przekonaj się, że warto!

To zrozumiałe, że przed wyjazdem masz mnóstwo pytań. Jak wygląda miejsce, jak wyglądają treningi, czy będzie coś dobrego do jedzenia? Pamiętaj, że możesz do nas napisać z każdą wątpliwością. Każdą! 🙂 Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania, jesteśmy do dyspozycji – telefonicznie, mailowo, na facebooku i instagramie. Masz chwilę?

Zobacz, jak wygląda przykładowy dzień w OD_Nova.

Tak może wyglądać Twój pokój

Różnią się one od siebie w zależności od tego, z kim przyjeżdżasz, ale to tutaj będziesz odpoczywać, spędzać czas po treningu. Sprawdź koniecznie materac. Prawda, że wygodny? 🙂

Śniadanie? 8:00

Dzień zaczynamy od pożywnego śniadania. To dzięki niemu mamy energię na całodzienne treningi! Zobacz, kilka przykładowych śniadań w różnych opcjach żywieniowych.

Pierwszy Trening

U nas każdy trening jest inny – nie sposób tutaj przedstawić przykładowego, wszystko zależy od grupy. Dzień lubimy jednak rozpocząć od rozruszania całego ciała – oczywiście na świeżym powietrzu. Jeśli to już Twój kolejny dzień treningowy, nie zabraknie tutaj pewnie rollowania, które wykonujemy nawet 2-3 razy dziennie, żeby uniknąć zakwasów.

Drugi trening

Drugi trening to kolejna dawka nowych wyzwań dostosowanych do potrzeb i możliwości ćwiczących. Ciekawostka? Na wszystkich bootcampach są dwa treningi aerobowe – rowerowy oraz nordic walking. To dzisiaj? W takim razie czeka Cię wspaniały, aktywny wypad z pozostałymi uczestnikami bootcampu!

Obiad i odpoczynek

Po treningu czas na obiad i chwilę odpoczynku. Może to być spacer, może to być herbata na świeżym powietrzu, może to być chwila na hamaku z książką. U nas odpoczywasz tak, jak lubisz.

Wykład z dietetykiem

Po odpoczynku czas na spotkanie z dietetykiem. To inspirujący wykład połączony z warsztatami, z których każda osoba, niezależnie od poziomu zaawansowania, może wynieść coś dla siebie.

Trzeci Trening

Trzeci trening stawia na wzmacnianie gorsetu mięśniowego i rozciąganie całego układu mięśniowo-stawowego, co zmniejsza ryzyko kontuzji. To jeden z naszych sprawdzonych zestawów na popołudniową aktywność – świetnie wycisza, relaksuje, a jednocześnie wzmacnia mięśnie.

Kolacja

Nasze kolacje to zdecydowanie nie liść sałaty! Zobacz, co będziesz jeść o osiemnastej w Od_nova. Gwarantujemy, że będzie pysznie 🙂

Spotkanie przy ognisku

Dla chętnych organizujemy ognisko – to okazja, żeby poznać innych uczestników wyjazdu, wymienić się doświadczeniami. Spotkanie jest opcjonalne, bo w Od_nova każdy odpoczywa tak, jak ma ochotę.

Brzmi nieźle?
Zapisz się na wyjazd!

4 dni

1300 zł

Środa – Sobota

Zarezerwuj

7 dni

2100 zł

Niedziela – Sobota

Zarezerwuj

© 2023 • Made by: Owi up